معرفی بهترین لگو دنیا برای خرید.  دوستان در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین لگو دنیا مطالبی را ارائه دهیم.  امروزه استفاده از اسباب بازیها علاوه بر اینکه بین کودکان محبوبیت دارد. در بین جوانان و بزرگسالان نیز از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. مهم ترین بازی که می توان گفت تا امروز، رواج و طرفدار زیاد داشته است بازی لگو است و این بازی یعنی بازی لگو منتخب بچه های دنیاست. این بازی مهارت های زیادی را در فرد تقویت می کند. اگر شما هم مشتاق هستید که؛ بدانید این بازی چه فوایدی دارد. و بهترین لگو دنیا چیست  و آن را از کجا تهیه کنید.

با  این مطلب از اوکی پارتی همراه ما باشید.

در حقیقت هیچ منبعی که بهترین لگو در دنیا کدام لگو است را معرفی نکرده است. ولی در آخر این مقاله ما چند تا از بهترینها که طرفداران زیادی دارد را معرفی خواهیم کرد. و شما هم نظرتان در این در قسمت نظرات قرار دهید مطمئنا نظرات شما در مقالات بعدی به ما کمک خواهد کرد.

نگاهی کوتاه به تاریخچه لگو

احتمالا شما هم از لگو در بازیهای دوره کودکیتان، استفاده کرده باشید. و این سوال برایتان پیش آمده باشد که؛ منشاء این بازی اولین بار کجا بوده  و بهترین لگو دنیا چیست.

در سال 1950-1949 میلادی در کشور دانمارک توسط شرکت لگو، این بازی طراحی و رواج یافت. بعد از اینکه این بازی در بین مردم عمومیت یافت. و در طی سالیان متمادی، به کشورهای دیگر نیز منتقل شد. این شرکت توانست  اسباب بازی؛ در جنس های پلاستیکی و کائوچویی تولید کند.  و صادرات آن به کشور های دیگر، سود کلانی بدست آورد.

در دهه 70  این بازی را، ما به  شکل آجرهایی در ابعاد مختلف و با رنگ های متنوع می شناسیم. البته در آن دوران، از نظر ما بهترین لگو دنیا به حساب می آمدند. اما شکل آنها نیز به مرور زمان تغییر کرده و در قالب آدمک های با مزه ای نیز تولید شده است.

هر یک از این لگو ها در نظر کودکان بهترین لگو دنیا به حساب می آیند. زیرا قطعات این بازی، منطبق با شخصیت های کارتونی( نظیر بتمن، قهرمانان کاپیتان) می باشد. و برای کودکان جذاب به نظر می رسد.

برای ملاحظه یکی از سایت زیبای کشور دانمارک را می توانید با وارد شدن در لینک روبرو ملاحظه نمایید.  https://legohouse.com/en-gb

بهترین لگو دنیا

همانطور که در بخش قبل گفته شد.  این بازی، یکی از بهترین اسباب بازیهایی است که در بین کودکان و بزرگسالان محبوبیت دارد.

بسیاری از خانواده ها با خرید بهترین لگو دنیا از فروشگاه اوکی پارتی؛ به سوال فرزندشان که بهترین لگو دنیا چیست. جواب داده و پا به پای فرزند دلبر شان بازی می کنند و هنوز نسبت به قبل برایشان جاذبه دارد.

این بازی به دلیل اینکه باعث می شود کودک تخیلاتش را بر روی قطعات بازی، پیاده کند. منجر به رشد توانایی های ذهنی کودک می شود. کودک با استفاده از این بازی میتواند مهارت های اجتماعی خود را توسعه ببخشد. والدین به دلیل آن که این بازی باعث آلودگی صوتی نمی شود کودکان خود را به این بازی سوق می دهند.

تقویت ذهن کودکان

ذهن کودک با انجام این بازی، درگیر می شود تا بتواند از آن شکلی بسازد. به همین دلیل باعث افزایش مهارت های ذهنی کودک و ایجاد خلاقیت در او می شود.

با این اسباب بازی، کودک برای ساخت قطعات بزرگتر تلاش می کند. و بدین ترتیب دانش هایی را که برای حل مسئله ریاضی لازم است، بدست می آورد. از طرفی دیگر چون این بازی را باید با کمک دست انجام داد. که باعث آن می شود که مهارت های حرکتی او نیز تقویت شود. بیشتر خانواده ها برای فرزندانشان این بازی را تهیه می کنند تا از این طریق استعدادهای کودک شان شکوفا شود.

این بازی به کودک مهارت صبر و شکیبایی را می آموزد. زیرا کودک همواره سعی می کند وقتی چیزی خراب شد تلاش خود را بکار میگیرد تا آن را از نو بسازد.

جالب است بدانید. که طبق جدیدترین تحقیقات، اغلب کودکان اولین سازه ای که با قطعات این بازی می سازند؛ ساخت خانه است. مزیت دیگر این بازی، این است که از نظر ساختاری کاملا مقاوم و محکم است. و به همین دلیل زود خراب نمی شود.

لگو، انتخاب همه

لگو نیز مانند هر بازی دیگری در انواع و مدل های دیگری طراحی و تولید می شود. این بازی هیجان انگیز محدودیت سنی ندارد و هر رده ی سنی را به سمت خود میکشاند.

فروشگاه اوکی پارتی با توجه  به استقبال  مردم از این بازی، بهترین لگو دنیا  را در بازار عرضه می کند. کارخانه لگو سازی متناسب با هر رده سنی؛ در انواع و رنگ های مختلفی آن را طراحی کرده است.

بدین ترتیب  برای استفاده ی کودکان، متناسب با روحیه آنان رنگ های شاد در نظر گرفته شده است. هرچه سن کودک بالاتر رود؛ این بازی از تعداد قطعات بیشتری، برای تولید سازه های پیشرفته  برخوردار است.

بهترین لگو دنیا چیست

برای اینکه بدانیم بهترین لگو دنیا چیست باید گفت که شرکت لگو؛ در طراحی این بازی سعی کرده است. که تم هایی متفاوت و کودک پسندانه تولید کند. تا سازه هایی که توسط کودکان خلق می شود، تنوع بیشتری داشته باشد.

مثلا از آدمک های کوچک برای جذاب نمودن این بازی استفاده کرده است. جنس این آدمک ها پلاستیکی است. و نسبت به دیگر قطعات، وزن کمی دارند. البته باید گفت این بازی برای جنس دختر و پسر متفاوت است.

لگوهای دخترانه و پسرانه

لگوهایی که برای دختران طراحی می شود، صورتی رنگ است. طبق نظرسنجی که در بین صد کودک دختر و  پسر شد مبنی بر این سوال که  بهترین لگو دنیا چیست؟ از بین مدل های دخترانه؛ لگوی فروزن، بهترین لگو دنیا انتخاب شد. shorturl.at/hptLO

البته مدل های دیگری نیز برای دختران طراحی شده است که می توان به پرنسس و قصر، پرنسس و کالسکه  و … اشاره کرد.

 

از مدل های این بازی که برای پسران تولید شده است. می توان به  مرد آهنی، سوپرمن و بتمن، اسپایدرمن، قهرمانان کاپیتان آمریکا است. و همچنین می توان به  قایق جنگی ماشین عقب کش جت جنگی، نفربر زرهی ضد هوایی و … اشاره کرد.

مدل عنکبوت هری پاتر و اژدها هری پاتر، بهترین لگو دنیا شناخته شده است. البته باید گفت که؛ به دلیل جذاب بودن و مهیج بودن این بازی، برخی پسران مدل های دخترانه را بیشتر می پسندند.  و نیز بعضی دختران هم مدل های پسرانه را استفاده می کنند.

یک نمونه دوست داشتی لگو دوست داشتنی مدل عنکبوت هری پاتر

Harry Potter 75950 Aragog's Lair
بهترین لگو منتخب بچه ها

چند نمونه از بهترین لگوهای دنیا

 

1. لگو کولوسئوم با 9036 قطعه

 

لگو کولوسئوم

2. لگو تایتانیک  ۹۰۹۰ قطعه

لگو تایتانیک

3.لگو جنگ ستارگان 7541 قطعه

لگو جنگ ستاره گان
لگو جنگ ستارگان

 4.لگو هری پاتربا6020قطعهلگو هری پاتر

5.لگو کارشناس تاج محل با 5923 قطعه

 لگو خالق کارشناس تاج محل
لگو خالق کارشناس تاج محل

نتیجه گیری کلی

برای دیدن لگوهای بیشتر بهترین لگو دنیا می توانید از سایت زیر دیدن فرمائید. The Top 10 Biggest LEGO® Sets Ever | LEGO.com | Official LEGO® Shop AE

این بازی در دو جنس متفاوت ساخته می شود. نوع ایرانی، تنوع کمتری نسبت به نوع خارجی دارد و همچنین در قیمت های پایین تری عرضه می شوند. در عوض بازی های خارجی که قیمت بالاتری دارند. و کیفیتشان بالاتر است و جنس محکمی دارند.

با توجه به مواردی که گفته شد؛ نمی توان گفت بهترین لگو دنیا کدام است. زیرا سلیقه ها متفاوت است . اما ما می توانیم بهترین فروشگاه آنلاین که در این زمینه فعالیت می کند را به شما معرفی کنیم. تا بتوانید بهترین لگو دنیا را از بین آن همه تنوع، انتخاب کنید. در صورت تمایل برای دیدن تنوع این لگو ها و لذت بردن از تصاویر و دریافت اطلاعات نسبت به آنها را دارید. ما شما را دعوت می کنیم به سایت www. okeyparty.com .

بهترین لگو را به صورت آنلاین خریداری کنید

قیمت های این بازی در بازار، با توجه به پارامترهایی مشخص می شود. نظیر کمپانی تولید کننده، تعداد قطعات به کار رفته، کیفیت ساخت، جنس، سن، رنگ.

شما می توانید در وب سایت فروشگاه ما www. okeyparty.com رجوع کنید. و به جواب این سوال که بهترین لگو دنیا چیست دست خواهید یافت.

و همچنین طبق پارامترهایی که در نظر دارید به خرید این بازی اقدام کنید. شما می توانید از فروشگاه ما، این بازی را با تنوع و جنس های مختلف برای کودکانتان، خریداری کنید.

یکی از دلایلی که فروشگاه ما برتری بیشتری نسبت به دیگر فروشگاه ها دارد.  این است که ما رضایت و اعتماد مشتری را، از معیارهای اصلی خود می دانیم. همچنین سعی می کنیم که با توجه به این معیارها، با کیفیت ترین بازی ها را عرضه کنیم.