همانطور که می دانید داستان های قهرمانان، محبوبیت بالایی در بین کودکان و بزرگسالان دارند. از این رو موضوع خرید لگو قهرمانان نیز اهمیت یافته و طرفداران زیادی مایل به خرید این سری از لگوها هستند.

معرفی قهرمانان (انتقامجویان)

قهرمانان، یک گروهی از سوپر قهرمانان دنیای کتاب های کمیک مارول کامیکس می باشند. این گروه که نام دیگرشان اونجرز یا انتقامجویان است، قدرتمندترین قهرمانان زمین هستند. هدف آنها نابودی شرورانی هست که در حال ساخت یک سلاح قدرتمند برای نابودی جهان هستند. اعضای اصلی و اولیه این گروه هالک، ایرون من ( مرد آهنی )، انت من ( مرد مورچه ای )، ثور و واسپ بودند. سپس کاپیتان امریکا نیز که داخل یک قطعه یخ، گیر افتاده بود توسط این گروه قهرمانان نجات یافته و سپس به تیم آنها پیوست.

بعدها و در قسمت های جدید، شخصیت ها قهرمانان جدید به این گروه اضافه می شوند. اعضای این گروه به صورت مداوم تغییر می یافت ولی هدف آنها که مبارزه با دشمنان و نجات دنیا بود، هیچ وقت تغییر نیافت. همچنین، گذشته این افراد نیز مهم نیست. آنچه اهمیت دارد این است که همه افراد گروه برای یک هدف و با دشمنان مشترک مبارزه می کنند.

اوج شرکت لگو با معرفی قهرمانان

شرکت لگو که پس از یک دهه موفقیت، مقداری دچار رکود شده بود، با معرفی لگوهای ابرقهرمانان داستان های مارول، دوباره به اوج خود بازگشته و با خرید لگو قهرمانان  مشتریان با  رشد فروش روبرو شد. لگوهای شخصیت های انتقامجویان، مانند کاپیتان امریکا، آیرون من و اسپایدر من جزو پرفروش ترین لگوها شدند. بنابراین خرید لگو قهرمانان اهمیت پیدا کرده و با استقبال بالای بچه ها و حتی بزرگسالان مواجه شد.

بچه ها با ساخت این لگوها در هیجان مبارزه این سوپر‌قهرمانان شرکت کرده و به شخصیت مورد علاقه خود در نجات جهان کمک می کنند. همچنین از روند یک داستان هیجان انگیز و ماجراجویانه لذت می برند.

در این مجموعه از لگوها، انواع فیگورها و مجموعه های متنوع از این قهرمانان وجود دارد. در ادامه لیستی از شخصیت های معروف این گروه و محصولات موجود مرتبط با این شخصیت ها معرفی می شود. بنابراین اگر شما و کودکانتان از طرفداران قهرمانان اونجرز باشید، این لیست می تواند برای شما جذاب بوده و در انتخاب و خرید لگو انتقامجویان به شما کمک خواهد کرد.

1- آیرونمن (مرد آهنی) از لگو قهرمانان

آیرون من که نام اصلیش تونی بود، از موسسان اولیه و اساسی گروه قهرمانان بود. او فردی بسیار مغرور بود که بعد از اینکه توسط تروریست ها ربوده شد، دچار تغییر و تحول بسیاری شد و تصمیم گرفت با شروران جنگیده و دنیا را از دست آنها نجات دهد. پدر او یک اسلحه ساز ثروتمند بود، از این رو تونی نیز توانایی ساخت اسلحه را داشت. دشمنان اورا مجبور به ساخت یک سلاح کشتار جمعی کردند. در نهایت او با ساخت یک زره آهنی برای خود تواست از دست آنها فرار کند. قدرت اصلی او در هوش بالا و تواناییش در ساخت زره های مختلف برای خود بود.

 

فیگور مرد آهنی با پروژکتور NEW DOLL

فیگور مرد آهنی با پروژکتور NEW DOLL
فیگور آیرونمن که مهمترین اسباب بازی در بین لگوهای این شخصیت است.

 

لگو آیرونمن انتقام جویان SY 1368-1

لگو آیرونمن انتقام جویان SY 1368-1
لگوی مرد آهنی که زره آهنی معروف خود را بر تن دارد.

 

لگو مرد آهنی غول پیکر قهرمانان SY 1184G

لگو مرد آهنی غول پیکر قهرمانان SY 1184G
در این لگوی جذاب، مرد آهنی را در زرهی متفاوت می‌بینیم.

2- ثور

یکی دیگر از اعضای اصلی و ثابت گروه قهرمانان، ثور است که در واقع یکی از خدایان اساطیری بود. ثور قدرت تحمل انواع آسیب های جسمی را دارد و می توان گفت که وی آسیب ناپذیر است. او حواس قوی داشته و با چکش خارق العاده اش با دشمنان می جنگد. همچنین ثور، دارای ریش، بازوان قدرتمند و کلاه خودی مانند وایکینگ ها است.

 

فیگور قهرمانان تور new doll projection

فیگور قهرمانان تور new doll projection
فیگور زیبایی از ثور که از مهمترین اعضای گروه اونجرز می‌باشد.

لگو ثور انتقام جویان SY Thor

لگو ثور انتقام جویان SY Thor
لگوی ثور از موسسان اصلی گروه اونجرز که در حال مبارزه می‌باشد.

لگو ثور JISI AVENGERS

لگو ثور JISI AVENGERS
لگویی از ثور همراه با سلاح معروف خود، چکش افسانه‌ای می‌باشد.

3- انت من (مرد مورچه ای)

یکی از اعضای با مزه و محبوب قهرمانان، انت من است. او یک متخصص الکترونیک است که به خاطر حمایت از خانواده اش دزدی می کند. سپس دستگیر شده و زندانی می شود. ولی به علت رفتار مناسبش  مورد بخشش قرار گرفته و آزاد می شود. پس از آن به خاطر نجات جان دخترش که به بیماری قلبی دچار بود، لباس مورچه ای را دزدیده و با پوشیدن آن توانایی و قدرت بالایی پیدا می کند. وی در نهایت به گروه اونجرز دعوت می شود.

فیگور مرد مورچه ای با پروژکتور FIGURE ANT MAN

انت من (مرد مورچه ای)
فیگور انت من یا مرد مورچه‌ای که از اعضای اصلی گروه اونجرز می‌باشد.

لگو مرد مورچه ای JISI AVENGERS

لگو مرد مورچه ای JISI AVENGERS
لگویی از قهرمان با مزه گروه اونجرز، مرد مورچه‌ای می‌باشد.

4- هالک

از شخصیت های محبوب و قدرتمند گروه انتقامجویان، هالک می باشد. او شخصیتی آرام و خجالتی داشت و به صورت اتفاقی در آزمایشگاه تحت اشعه گاما قرار گرفت. پس از آن، هنگامی که عصبانی می شد به یک غول سبز تبدیل می شد. هالک در برابر انواع حوادث و آسیب ها، از جمله انفجارهای اتمی مقاوم بوده و آسیبی نمی دید.

فیگور قهرمانان هالک new doll projection 

 هالک فیگور لگو قهرمانان
فیگوری زیبا از ابرقهرمان هالک

لگو هالک 7061C

ٰلگو هالک 7061C
لگویی از هالک، قدرتمندترین فهرمان گروه اونجرز که ذر حال مبارزه می‌باشد.

لگو ربات هالک قهرمان KSZ 506

لگو ربات هالک قهرمان KSZ 506
لگویی از هالک قدرتمند که به شکل ربات طراحی شده است.

5- کاپیتان امریکا

کاپیتان امریکا، یک ابرسرباز و از محبوب ترین شخصیت ها در طول جنگ جهانی دوم بود. او پس از تزریق یک سرم افسانه ای به ارتش امریکا پیوست. او در یکی از ماموریت هایش در یخ گرفتار شد ولی به علت قدرت بدنی خود و کمک دوستانش نجات یافته و به عضویت گروه انتقامجویان درآمد. هالک به دلیل سابقه ای که در ارتش داشت، یکی از رهبران گروه شد.

فیگور کاپیتان آمریکا با اسلایدر figure new doll projection

کاپیتان امریکا
لگویی زیبا از کاپیتان امریکا که طرفداران زیادی دارد.

لگو کاپیتان امریکا 7102B

لگو کاپیتان امریکا 7102B
لگویی از کاپیتان امریکا به همراه سپر معروف وی را به نمایش می‌گذارد.

لگو کاپیتان امریکا JISI AVENGERS

لگو کاپیتان امریکا JISI AVENGERS
لگویی از قهرمان محبوب، کاپیتان امریکا که در حال مبارزه می‌باشد.

6- بلک ویدو

بلک ویدو که نام اصلیش ناتاشا رومانف است از سوپرقهرمانان زن گروه اونجرز است. اوابتدا به عنوان یک آنتی هیرو و جاسوس روسی در برابر مرد آهنی قرار گرفت. پس از طی مدتی و اتفاقات مختلف نسبت به افراد بالادست خود بدبین شده و از تحت کنترل بودن آنها رها می شود. او تصمیم می گیرد به کارهای شرورانه خود پایان داده و به عضویت گروه اونجرز درمی آید. پس از آن او به کمک همگروهی های خود از زمین در برابر تهدیدات مختلف محافظت می کند.

 

لگو قهرمانان JISI 0306 BLACK WIDOW

 

لگو قهرمانان JISI 0306 BLACK WIDOW
لگویی از بلک ویدو که از قهرمانان زن گروه اونجرز است.

 

لگو بلک ویدو انتقامجویان SY Black Widow

لگو بلک ویدو انتقامجویان SY Black Widow
لگوی بلک ویدو که نام اصلی او ناتاشا رومانف می‌باشد.

 

7- اسپایدر من

اسپایدارمن و یا مرد عنکبوتی به عنوان پرطرفدارترین قهرمان دنیای مارول، رکورد فروش کمیک و محصولات مارول را شکست. اسپایدرمن نوجوانی بود که توسط یک عنکبوت جهش یافته گزیده شده و به یکباره قدرت مافوق بشری پیدا می کند. او پس از این اتفاق بدون هیچ آموزشی، تمام توانایی های یک عنکبوت، شامل چسبیدن به سطوح، پرتاب تار و سرعت بالا را به دست می آورد. همچنین اسپایدرمن طی اتفاقاتی مجبور می شود با گروه اونجرز همکاری کند.

فیگور قهرمانان اسپایدر من new doll projection spider man

اسپایدر من
فیگوری جذاب از مرد عنکبوتی مه که بسیار پرطرفدار است.

 

لگو اسپایدرمن SL TOYS 89108

لگو اسپایدرمن SL TOYS 89108
لگوی اسپایدر من که محبوب ترین شخصیت دنیای مارول می‌باشد.

 

 

لگو قهرمانان اسپایدر من با عنکبوت 818 4-98029

لگو قهرمانان اسپایدر من با عنکبوت 818 4-98029
این محصول، لگوی زیبایی از اسپایدر من به همراه ربات عنکبوتی می‌باشد.

 

همه طرفداران دنیای ابرقهرمانان، رویای زندگی در دنیای قهرمان های مورد علاقه خود را دارند. به نظر می رسد این رویا تا زمانی که یک داروی جادویی را تزریق نکنید و یا یک عنکبوت جهش یافته شما را نیش نزند، به این رویا دست نخواهید یافت. ولی لازم نیست این اتفاقات برایتان رخ دهد. شما می توانید با خرید لگو قهرمانان، لحظات زندگی قهرمان مورد علاقه خود و کودکانتان را زنده کرده و لذت ببرید.

برای اطلاعات بیشتر از دنیای لگو قهرمانان می توانید با کلیک از مطلب مفید آن بهره ببرید.