کاپیتان امریکا، ابرقهرمان داستانی و از شخصیت های مهم دنیای مارول می باشد. به دلیل شخصیت پردازی خاص و قدرت های فرا انسانی، وی از محبوب ترین قهرمانان دنیای مارول است. بدین ترتیب، خرید لگو کاپیتان امریکا نیز طرفداران زیادی در بین بچه ها و بزرگسالان دارد.

کاپیتان امریکا کیست؟

نخستین بار در سال 1941 در مجموعه کتاب های کمیک، جو سایمن و جک کربی، کاراکتر کاپیتان امریکا را خلق کردند. سپس در سال 1944، با انتشار فیلم کاپیتان امریکا، این قهرمان، تبدیل به یک شخصیت سوپرقهرمان مارول شد و شهرتش به فرا تر از دنیای کتاب های کمیک رسید. شرکت های فیلم سازی دنیا، بر اساس شخصیت این ابرقهرمان، فیلم ها و مجموعه های زیادی نیز ساختند. در زمان جنگ جهانی دوم، مردم، کاپیتان امریکا را به عنوان یک ابرقهرمان میهن پرست می شناختند و این قهرمان افسانه ای خود را دوست داشتند.

کاپیتان امریکا که نام اصلی او استیو راجرز است، یک جوان ضعیف با شرایط جسمانی بد بود که تقاضای او برای پیوستن به جنگ رد شده بود. از طرف دیگر، ارتش امریکا، یک داروی آزمایشی با هدف جنگی و دفاعی ساخته بود و به دنبال کسی بود که این دارو را بر روی او آزمایش کنند. استیو پس از این که از این موضوع مطلع شد، به صورت داوطلبانه این دارو را به شکل تزریقی و خوراکی دریافت کرد.

امتحان کردن این دارو برای او درد و سختی های فیزیکی زیادی داشت. اما بالاخره این دارو در بدن او موفق عمل کرده و استیو راجرز را به یک ابرسرباز افسانه ای تبدیل کرد. پس از آن، او به حداکثر قدرت و توانایی انسانی رسید. ارتش، این ابرسرباز میهن پرست و جنگجوی پیشرفته خود را کاپیتان امریکا نامید. او نیروی مبارز و شجاعی بود که مصمم به نبرد برای آزادی و عدالت بود.

با گذر زمان، تجربه و شخصیت کاپیتان امریکا او را به یک فرمانده ماهر و خبره تبدیل کرد. در نهایت، دیگر اعضای گروه، وی را به عنوان یکی از رهبران گروه انتقامجویان انتخاب و معرفی کردند.

ویژگی ظاهری کاپیتان امریکا

کاپیتان امریکا لباسی با نقش پرچم امریکا به تن دارد. این لباس را از موادی ساخته شده است که در برابر آتش مقاوم است. علاوه بر آن، او در زیر این لباس، یک زره محکم و ضد گلوله نیز می پوشد که مقاومت او را در برابر آسیب های محیط چندین برابرمی کند. مهمتر از همه این ها، این شخصیت یک سپر معروفی بر دست دارد که بسیار مقاوم است و از آن به عنوان وسیله دفاعی و جنگی استفاده می کند.

قدرت های ویژه کاپیتان امریکا

مواد داروی جادویی باعث شده بود قدرت بدنی و تحمل درد کاپیتان امریکا به شدت افزایش یابد. وی دارای سرعت و چابکی، قدرت و استقامت بالایی بود و عملکردهای بدنش به اوج کارایی خود رسیده بود. همچنین، وی به هنرهای رزمی بوکس و جودو هم مسلط بود. کاپیتان امریکا، این رشته ها را با سبک مبارزاتی ویژه خود ترکیب کرده و یک سبک خاصی را طراحی کرد. با این حال او همراه با یک رژیم روزانه از برنامه ورزشی سختی نیز پیروی می کند تا خود را در شرایط بدنی مناسب و آماده نگه دارد. به طور خلاصه کاپیتان امریکا از برترین مبارزان و قهرمانانی است که دنیا تاکنون شناخته است.

کاپیتان امریکا
از ویژگی های منحصربفرد کاپیتان امریکا، لباس خاص او و در دست داشتن سپر ویژه است. کاپیتان امریکا، از برترین و قدرتمند ترین قهرمانان دنیای مارول می باشد.

لگو کاپیتان امریکا

با گذشت زمان، محبوبیت و شهرت کاپیتان امریکا به فراتر از مرزهای ایالات متحده رفته و سراسر دنیا را فرا گرفت. در پیرو آن، شرکت های لگو سازی، انبوهی از انواع فیگور، لگو و اسباب بازی های کاپیتان امریکا را تولید کردند که قطعا هدیه ای دوست داشتنی برای بچه ها، در تمام سنین هستند.

شرکت لگو، زمانی که تولید لگو های ابرقهرمانی را راه اندازی کرد، این کار را با تولید لگو کاپیتان امریکا آغاز کرد. در واقع کاپیتان امریکا، اولین انتقامجو و خالق سینمای مارول بود. بنابراین آغاز ساخت لگو ابرقهرمانی با کاپیتان امریکا، نوعی ادای احترام به پیشرو بودن این شخصیت ابرقهرمانی بود.

سپر کاپیتان امریکا

هنگامیکه به ابرقهرمانان و سلاح های اصلی آنها نگاه می کنیم، متوجه یک رابطه عمیق بین آنها می شویم. کاپیتان امریکا نیز همیشه، هنگام مبارزات خود از یک سپر ویژه استفاده می کرد و یک ارتباط ناگسستنی و حیاتی بین انها هست.

سپر کاپیتان امریکا یکی از معروف ترین ابزار های جنگی در میان مخاطبان کمیک بوک های ابرقهرمانی به شمار می رود. این سپر که به شکل یک دیسک بزرگ می باشد، از متریال و آلیاژ های منحصر بفردی ساخته شده است. از این رو به واسطه قدرت بالا در جذب ارتعاش، بسیار محکم بوده و ضد گلوله است.

سپر کاپیتان امریکا بسیار کاربردی بوده و علاوه بر جنبه دفاعی، به عنوان ابزار جنگی و سلاح نیز استفاده می شود. بدین صورت که، آن را به سمت دشمن و هدف های مختلف پرتاب می کند. کاپیتان امریکا در طی تاریخچه خود، سپر های مختلفی را به کار برده است.

لگو سپر کاپیتان امریکا

لگو سپر کاپیتان امریکا
سپر کاپیتان امریکا، از معروف ترین ابزار های جنگی در میان مخاطبان کمیک بوک های ابرقهرمانی به شمار می رود.

مزیت ساخت لگو کاپیتان امریکا برای بچه ها

کاپیتان امریکا به خاطر نوع شخصیت و همچنین قدرت هایی که دارد، از سوپرقهرمانان محبوب دنیای مارول است. بدین ترتیب، لگوهای مربوط به این شخصیت نیز از لگو های جذاب بوده و طرفداران بسیاری دارند.

بدیهی است که همه ما دوست داریم تا شخصیت تخیلی مورد علاقه ما دردنیای واقعی تحقق یافته و برایمان قابل لمس باشد. لگو های ابرقهرمانان این امکان را برای کودکان فراهم می اورند و بچه ها می توانند در دنیای ابرقهرمان محبوبشان، نقش آفرینی کنند. بچه ها با ساخت لگو کاپیتان امریکا، هیجان موجود در صحنه های مبارزات ابرقهرمانی را درک کرده و با بازسازی آن، حس قدرت پیدا می کنند. همچنین ساخت این لگو ها باعث افزایش خلاقیت و تخیل آنها می شود و می توانند روند داستان را مطابق میل خود تصور کنند.

قیمت لگو کاپیتان امریکا

لگو های کاپیتان امریکا که در بازار وجود دارند، بسیار متنوع هستند و قیمت آنها نیز با توجه به کیفیت، برند و تعداد قطعات آن ها متفاوت است. هر چه تعداد قطعات لگو بیشتر و کیفیت مواد اولیه آن بالاتر باشد، قیمت لگو نیز بالاتر است. همچنین برند لگو نیز در قیمت آن تاثیر دارد. زمانی که برند سازنده لگو، معتبرتر و باکیفیت تر باشد، قیمت نهایی نیز گران تر می باشد. در نهایت اینکه، توصیه ما خرید لگو های اصل و معتبر برای کودکان است. زیرا علاوه بر کیفیت این لگو ها، به علت استفاده از مواد اولیه مرغوب، برای سلامت بچه ها، مضر نمی باشند.

 

انواع لگو کاپیتان امریکا درسایت اوکی پارتی

برای طرفداران مارول و کاپیتان امریکا، محصولات و لگو های مختلف و متنوعی در سایت اوکی پارتی وجود دارد. بنابراین اگر فرزندان شما نیز از علاقه مندان کاپیتان امریکا هستند، می توانید با توجه به علاقه و سن کودکان خود، لگوی مناسب را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

در ادامه، چند نمونه از بهترین لگو های کاپیتان امریکا که در سایت اوکی پارتی موجود می باشد را معرفی می کنیم. برای دیدن تمام لگو های کاپیتان امریکا، می توانید به سایت مراجعه کنید.

لگو کاپیتان امریکا 7102B

لگو کاپیتان امریکا
از لگوهای جذاب کاپیتان امریکا که در سایت اوکی پارتی موجود است.

 

لگو کاپیتان امریکا با ماشین پرنده انتقام جویان 7016

لگو کاپیتان امریکا
این کالا، لگوی کاپیتان امریکا به همراه ماشین پرنده انتقامجویان است که محبوبیت زیادی در بین بین بچه ها دارد.

 

لگو کاپیتان امریکا JISI AVENGERS

لگو کاپیتان امریکا
لگویی بامزه از کاپیتان امریکا به همراه سپر مخصوصش