لگو نینجا

دوستان عزیزم، همیشه کارتون و انیمیشن‌هایی که لگو در اون‌ها حضور داشت، بین شما بچه‌های عزیز محبوبیت زیادی داشتن. برای همین شرکت‌هایی که انیمیشن درست میکنن، همیشه سعی میکنن که شخصیت‌های لگویی جالبی رو در انیمیشن‌ها خلق کنند. اونا با این کارشون همه بچه ها رو خوشحال کرده و سرگرمشون میکنن. کارتون‌های لگویی خیلی خوبی هم تولید شده و انیمیشن لگو نینجا، یکی از این شاهکار‌ها است. به این دلیل، منم امروز تصمیم گرفتم در مورد داستان انیمیشن لگو نینجا و هر چیزی که به این انیمیشن مربوط میشه، باهاتون صحبت کنم. ازتون می خوام در ادامه متن با من همراه بشین.

داستان کامل انیمیشن لگو نینجا چی بود؟

بچه‌ها می‌دونم که همه شما به دنیای نینجا و لگو نینجا علاقه دارین و اونا رو دوستشون دارین، از این رو اینجا می‌خوام داستان این قهرمانان محبوب رو برای شما تعریف کنم. خوب بریم که قصمون رو شروع کنیم.

داستان این انیمیشن در شهر نینجاگو و در دنیای لگویی اتفاق می‌افتد. شهر نینجاگو و اهالی آن در آرامش کامل بودن، تا اینکه گارمادون شیطانی به شهر حمله کرد تا کنترل اون رو به دست بگیره. یه چیز جالب هم اینکه گارمادون، یه پسر به اسم لوید داشت که اصلا مثل پدرش نبود و از کارهای بد پدرش بدش میومد. مردم شهر هم چون پسر گارمادون بود، از لوید هم بدشون میومد و اون از این موضوع ناراحت بود. تا‌اینکه تصمیم گرفت به صورت مخفیانه وارد گروه نینجا بشه و همراه اونا با گارمادون بجنگه.

گروه نینجا از 6 تا نوجوون به همراه استادشون تشکیل میشد. این گروه به کمک ماشین‌ها و ربات‌های خاصی با گارمادون مبارزه می‌کردن. تا اینکه استادشون بهشون میگه که برای شکست گارمادون این ربات‌ها کافی نیست و شما باید هر کدوم، از عنصر و قدرت خاصی که دارین، برای جنگ با دشمن استفاده کنین.

یه روز که گارمادون با کمک ماشین خودش، لوید رو شکست داده بود، لوید سلاحی پیدا کرد که در واقع یک لیزر سبز رنگ بود. امااا … گارمادون اون سلاح رو هم از لوید گرفت. کار کردن با اون لیزر اینجوری بود که اون رو روی اجسام و جاهای مختلفی می گرفت، بعدش سرو کل گربه عظیم پیدا میشد و اونجارو نابود می‌کرد. ولی بالاخره لوید این لیزر رو شکست و به پدرش گفت که چقدر از دستش ناراحته. پدرش همیشه به لوید میگفت تا با اون همکاری کنه و ژنرال اول اون باشه ولی لوید قبول نمی‌کرد.

خلاصه، بعد از مبارزات و اتفاق‌های زیاد، لوید و دوستاش موفق میشن شهر رو نجات بدن و در نهایت گارمادون هم از کارهاش پشیمون شده، با لوید آشتی میکنن. پس از اون، گربه هم که اسمش میازورا بود، طلسم نینجاگو میشه و همه لوید رو به عنوان قهرمان، تحسین میکنن.

گروه نینجا
انیمیشن لگو نینجا، داستان 6 نوجوون شجاع به همراه استاد رزمی کار اوناست.

می‌خواین با تک تک شخصیت‌های انیمیشن لگو نینجا، آشنا بشین؟

همونجوری که براتون گفتم، اعضای این گروه نینجا 6 نوجوان، به همراه استادشون که بهش استاد وو میگن، است. اینجا می‌خوام 8 شخصیت مهم انیمیشن لگو نینجا، یعنی تک تک نوجوون‌ها، استاد وو و گارمادون شیطانی رو بهتون معرفی کنم.

1- استاد وو

استاد وو، یک استاد کهنه‌کار ورزش‌های رزمی است که کار آموزش و راهنمایی گروه به عهده اونه. جالب‌ترین نکته در مورد استاد وو اینه که اون برادر گارمادون هست و همیشه با کار‌های بد او مبارزه کرده. استاد وو بسیار قدرتمنده و همه عناصر و قدرت های خاص رو دارد.

استاد وو
استاد وو به افراد گروه لگو نینجا، هنرهای رزمی رو یاد میداد

2- گارمادون شیطانی

گارمادون شیطانی همون آدم بد و شرور داستان لگو نینجا هست. اون با قدرت و ماشین‌های عجیب غریبی که داره، سعی میکنه شهر نینجاگو رو اشغال کنه. قیافه خود گارمادون هم عجیبه، اون چهار تا دست و دو تا شاخ روی سرش داره و چشم هاش هم قرمزه.

3- لوید

لوید اصلی‌ترین عضو گروه نینجا و دراصل، رهبر گروهه. قدرت و عنصر خاص لوید، سبز یا همون زندگی هست. گروه نینجا در آخر قصه با رهبری لوید پیروز میشه و برای همین هم اون رو به عنوان قهرمان بزرگ میشناسن.

لگو لوید
لوید، اصلی ترین عضو گروه لگو نینجا هست

4- کای

کای از دیگر اعضای مهم گروه هست. عنصر خاص اون آتش است و با این قدرتش با گارمادون مبارزه میکنه. به کای نینجای سرخ هم میگن. فکر کنم عنصر آتش باعث شده که اخلاقش هم کمی تند باشه و زود عصبانی بشه.

کای
عنصر خاص کای، آتش بود

5- نیا

نیا تنها دختر عضو گروه نینجا و خواهر کای هست و با تلاش زیادی موفق شد که به گروه بیاد. عنصر نیا آب است و با این قدرت و همچنین سلاح بومرنگش مبارزه کرده و به گروه کمک میکنه.

6- جی

جی، پدر مادرش رو از دست داده بود و بعد از اون با این گروه آشنا شده و با اونا همکاری کرد. قدرت خاصش هم رعد و برق بود. در ضمن، جی قدرت پرواز هم داشت که توی مبارزاتش خیلی به دردش می خورد.

جی
قدرت خاص جی، رعد و برق بود و توانایی پرواز کردن هم داشت

7- کول

کول از اعضای بسیار قوی گروه بود که عنصر خاصش، زمین بود. یه روزی استاد وو اون رو دید و ازش خواست که به گروه اونا بیاد. بعدش استاد وو، خودش به کول آموزش‌های لازم رو داد و اون رو آماده مبارزه کرد. سلاح مخصوص کول هم یک چکش بسیار قدرتمند و جالب بود.

کول
کول از اعضای مهم گروه لگو نینجا بود و یک چکش قدرتمند، سلاح مخصوص اون بود

8- زین

آخرین عضو گروه، زین یا همون نینجای یخی بود. بر‌خلاف اینکه ما آخر از همه اون رو معرفی کردیم، ولی زین جزو اولین افرادی بود که عضو گروه لگو نینجا شد. اون یک تیر و کمان هم داشت که با اون، برای کمک به گروه، مبارزه میکرد.

زین
زین از شخصیت های مهم گروه لگو نینجا بود که بهش نینجای یخی هم میگن

شناسنامه و اطلاعات کامل این انیمیشن رو بدونین

دوستان عزیزم، می‌خوام به طور دقیق شناسنامه این انیمیشن رو براتون بگم. این انیمیشن یک فیلم در ژانر اکشن، ماجراجویی و کمدی هستش که سه تا کارگردان داره به اسم‌های چارلی بین، پل فیشر و باب لوگان. لگو نینجا در سال 2017 منتشر شد. اسم صدا‌پیشه‌های اون رو هم بگم بهتون؟ جاستین ثرو، فرد ارمیسن و مایکل پنیا سه نفر از اونا بودن و صدا گذاری این کارتون عالیه. این انیمیشن موسیقی قشنگی هم داره که کار مارک مادرزبا هست. راستی این انیمیشن با همکاری سه کشور ایالات متحده، استرالیا و دانمارک ساخته شد.

انیمیشن لگو نینجا
انیمیشن لگو نینجا، یک فیلم اکشن، ماجراجویی و کمدی هست

اثرات تربیتی کارتون لگو نینجا، چی می تونه باشه؟

شما هر کارتون و انیمیشنی که تماشا می‌کنین، خواه یا ناخواه، بر روی شما، فکر و رفتارتون تاثیر میذاره. بنابراین شما و خانوادتون، باید تو انتخاب فیلم و انیمیشن مناسب، خیلی دقت کنین. کارتون لگو نینجا هم با توجه به اینکه طرفداران زیادی داره، تاثیر زیادی روی بچه‌ها داشته. لگو نینجا، یک انیمیشن اکشن هست که می‌تونه بچه‌ها رو سرگرم کنه و بویژه پسر‌ها از این انیمیشن خیلی خوششون میاد. در ادامه به برخی از آثار تربیتی کارتون لگو نینجا اشاره می‌کنم.

کارتون نینجا‌های قهرمان، به شما بچه‌ها ارزش همدلی و کار گروهی رو یاد میده. این نوجوون‌ها با کمک و همراهی همدیگه تونستن بر گارمادون پیروز شده و شهرشون رو نجات بدن. همچنین به شما یادآوری میکنه که قدرت‌های درونی و پنهون خودمون رو کم‌ارزش ندونیم و به اونا عتماد کنیم. ما با صلح و آرامش درونی، می‌تونیم به هر چیزی که می‌خوایم برسیم.

با وجود این ویژگی‌های خوب، این انیمیشن چند نکته هم داره که لازمه شما و بزرگتر‌ها، اونا رو هم بدونین. به عنوان مثال، توی این انیمیشن، چند تا صحنه نسبتا خشن هم وجود داره. مثلا تو یکی از صحنه‌ها، چند تا شخصیت از آتشفشان شلیک میشن یا اون صحنه‌ای که گربه غول‌پیکر داره شهر رو خراب میکنه.

تاثیر لگو نینجا بر کودکان
انیمیشن لگو نینجا، تاثیر زیادی روی کودکان داشته و چیزهای زیادی رو به اونا یاد میده

اسباب بازی‌های لگو نینجا

همونطور که خود انیمیشن لگو نینجا بین شما‌ها محبوبیت داره، مطمئنم که اسباب بازی‌ها و انواع لگو مربوط به اون هم برای شما جذابیت خواهد داشت. لگو‌های نینجا، اکثرا به صورت مینی فیگور‌های با‌مزه و جالبی هستن. هر کدوم از این مینی فیگور‌ها مربوط به یکی از شخصیت‌های کارتون لگو نینجا هست، به همراه ابزار و سلاح‌های مخصوص به خودشون. پس شما می‌تونین با توجه به سلیقه خودتون و اینکه به کدومیک از شخصیت‌ها علاقه دارین، لگوی اون رو بخرین. همچنین با خریدن همه اونها می‌تونین یک کلکسیون لگو نینجا داشته باشین و شهر نینجاگوی خودتون رو تشکیل بدین.