خرید بادکنک فویلی

اگر به فکر خرید بادکنک فویلی برای تزیین اتاق یا مهمانی های خود افتاده باشید، یکی از زیباترین گزینه های موجود در بازار را برای تزیین اتاق خود انتخاب کرده اید. اوکی پارتی با تنوع بالای محصولات خود توانسته به یک مرکز خرید بادکنک فویلی معتبر در ایران بدل شود که با تنوع بالای محصولات خود شما را شگفت زده خواهد کرد. شما با خرید از فروشگاه ما این امکان را خواهید داشت تا محصولی با کیفیت را با قیمتی ارزان و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

مرکز خرید بادکنک فویلی
مرکز خرید بادکنک فویلی

بادکنک فویلی چیست

بادکنک فویلی نوعی از بادکنک است که بسیار محبوب تر از سایر بادکنک ها است. این بادکنک ها معمولا از جنس زرورق یا فویل نازک ساخته می شوند. این بادکنک ها نسبت به سایر بادکنک های موجود در بازار از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند و در انواع طرح های زیبا و مختلف و رنگبندی های بسیار متنوعی تولید و عرضه می شود. این بادکنک ها در مقایسه با سایر انواع بادکنک های تولید شده مقاوم تر هستند و دوام بیشتری دارند. این بادکنک ها دارای طرح های مختلفی هستند که چه از نظر ظاهر و چه از نظر رنگبندی تنوع بسیار بیشتری نسبت به سایر بادکنک ها دارند.

بادکنک های فویلی در طرح های مختلفی ساخته شده که عبارتند از:

  • بادکنک فویلی عدد
  • بادکنک فویلی قلبی
  • بادکنک فویلی انیمیشنی
  • بادکنک فویلی سیبیل
  • بادکنک فویلی آی لاو یو
  • بادکنک فویلی تولد مبارک
  • و …
بادکنک فویلی قلبی
بادکنک فویلی قلبی

باد کردن بادکنک فویلی

بادکنک فویلی یک محصول زیبا برای تزیین است. تنوع بالای محصولات آن گاهی افراد را دچار دلهره می کند که چطور می توان آن را باد کرد و یا چگونه از آن به سادگی استفاده کرد. اگر به چگونه باد کردن بادکنک فویلی فکر کرده باشید باید بگویم کار ساده ای در پیش خواهید داشت و نگران چیزی نباشید. این محصول با کیفیت و زیبا در عین زیبایی قابلیت استفاده مکرر را نیز دارد و می توان از آن چندین بار استفاده کرد. روش باد کردن بادکنک فویلی ساده است و به سه صورت امکان پذیر است.

  • باد کردن با دهان
  • باد کردن با نی
  • باد کردن با تلمبه

در هر سه روش طرز کار آن بسیار ساده است و به راحتی قابل باد شدن دارد.

 

باد کردن با هلیوم

اگر به فکر روشی ساده برای باد کردن بادکنک های فویلی افتاده باشید، می توانید آن ها را با استفاده از گاز هلیوم نیز باد کنید و همچنین می توانید این بادکنک ها را با کمک گاز هلیوم به هوا بفرستید. یکی از روش های تزیین سقف ها استفاده از این بادکنک ها به این روش است. چون پر کردن بادکنک ها با گاز هلیوم باعث سبکی آن ها می شود و به راحتی به سقف می چسبند. از این رو بادکنک های فویلی برای باد کردن با گاز هلیوم نسبت به سایر بادکنک ها بسیار مناسب تر هستند، چون این مدل از بادکنک ها هم دوام بیشتری دارند و هم روزنه های خیلی کوچک تری نسبت به سایر بادکنک های موجود در بازار دارند و از خود گاز پس نمی دهند، به همین دلیل قادرند گاز هلیوم را در مدت زمان بیشتری حفظ کنند.