لگو ددپول اصل

لگو ددپول یکی از محصولات محبوب شرکت لگو است که بسیاری طرفدار این شخصیت هستند. ددپول بر خلاف سایر کاراکترها دارای حالتی طنز گونه است که در کنار قابلیت ها و قدرت هایش باعث جذابیت بسیاری شده است. اگر مایل به خرید این محصول بوده باشید انواع مختلف آن با قیمت مناسب در سایت اوکی پارتی به فروش می رسد. در انتهای این برگه بعد از معرفی مینی فیگور مارول سوپر هیرو لگو ددپول می توانید کالاهای مرتبط موجود را مشاهده کنید. لگو ددپول اصل به صورت تکی با قیمت ارزان در انواع مدل های مختلف با کیفیت به صورت جورچینی و ساختنی به فروش می رسد. همچنین می توانید در کنار این محصول سایر محصولات لگویی از جمله لگو تکی که بر اساس شخصیت های محبوب متفاوتی ساخته شده است را خریداری کنید.

لگو ددپول

لگو ددپول دارای قابلیت های ابرانسانی و قهرمانی زود درمانی است که از شخصیت جهش‌ یافته ولورین در مردان ایکس مشتق شده و به او اجازه بازسازی قسمت های مختلف آسیب‌ دیده بدن یا از بین رفته ساختار سلولی را ، با سرعتی به مراتب بیشتر از یک انسان معمولی می‌دهد در خیلی از موارد هم امکان بازآفرینی بخش های قطع شده بدن را نیز دارد. ددپول حتی قادر به رشد مجدد اعضای حیاتی قطع شده و از بین رفته بدن نیز است.

لگو ددپول مبارزی فوق‌العاده‌ است و دارای مهارت‌ های بسیاری در زمینه هنرهای رزمی و دفاع شخصی بدون اسلحه و همچنین با اسلحه است. ددپول همچنین استاد تکنیک‌های آدم‌کشی است، و توانایی تیراندازی عالی و مهارت بسیار زیادی در کار با سلاح‌ های سرد دارد و به خصوص شمشیر دارد و اغلب دو شمشیر به سبک نینجاها در پشت خود حمل می‌کند. ددپول صاحب وسیله‌ ای برای دورنوردی است که در مواقع خطر به آن اتکا می‌کند و می تواند از خطر فرار کند.

لگو ددپول ارزان

مینی فیگور ددپول

شرکت لگو بر اساس شخصیت ددپول مینی فیگورهای بسیاری را ساخته است که دارای امکانات و رنگ های متفاوتی است که می تواند نظر بسیاری از علاقه مندان به محصولات لگو را بر طرف کند. مینی فیگور ددپول به زبان‌های ژاپنی، آلمانی و اسپانیایی در کنار زبان‌های دیگر تسلط دارد؛ او شخصیتی بسیار شوخ طبع و با مزه دارد که بسیاری را مجذوب شوخی‌ها و جوک‌هایش می‌کند و طرفداران بسیاری نیز در بین کودکان و نوجوانان دارد. این شخصیت در فیلم های سری مردان ایکس و به صورت مستقل نیز بازی کرده است که شامل موارد زیر می شود:

خرید مینی فیگور لگو ددپول

ددپول سوپر هیرو

شخصیت ددپول سوپر هیرو در یکی از فیلم های مردان ایکس به نام خاستگاه مردان ایکس: ولورین در سال ۲۰۰۹ حضور داشت. نقش ددپول را رایان رینولدز بازی کرده بود. رینولدز و دیگر طرفداران ددپول از این حضور نصفه و نیمه در فیلم نا امید شدند چرا که علاقه داشتند ددپول به عنوان نقش اصلی در فیلم حاضر باشد. بر خلاف اشتیاق رینولدز برای ساخت یک فیلم مخصوص ددپول، کمپانی فاکس قرن‌ بیستم علاقه‌ای به ساخت فیلم قهرمانی درجه R (فیلم‌هایی که در آن از خشونت و کلمات رکیک استفاده می‌شود) نداشت. فاکس معتقد بود این نوع کمیک‌ ها برای داشتن یک فیلم سینمایی مخصوص به خود مناسب نیستند. تا اینکه پس از مدتی یک کلیپ آزمایشی آنلاین منتشر شد و طرفداران زیادی پیدا کرد و دست به دست چرخید. در نتیجه فاکس اقدام به ساخت فیلم ددپول به صورت اختصاصی کرد.

خرید لگو ددپول

شما می توانید در انتهای همین برگه انواع مدل های مختلف ددپول را مشاهده کنید و هر کدام را که مایل بودید به سبد خرید خود اضافه کنید. سری محصولات ددپول دارای رنگ های متفاوتی است که بر تنوع آن افزوده است و می توانید هر کدام را که مایل بودید خریداری کنید. پس از خرید لگو ددپول اصل ، کالا با بسته بندی مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد. همچنین با توجه به قیمت ارزان محصولات شما می توانید چندین رنگ از این محصول را سفارش بدهید.